• ورود
 • سبد خرید شما خالی است.

ایران نوآفرین

حسابداری و حسابرسی مکانیزه اینترنتی از راه دور

همانطور که آگاهید بخش حسابداری یکی از ارکان اصلی شرکت میباشد که هر چه استفاده از نیروهای متخصص بیشتر باشد خروجی آن بهتر است و در تصمیم گیری ها مدیران کمک شایانی میکند. معمولا شرکتهایی که خدمات حسابداری را انجام میدهند بدلیل تجربه های زیاد دارای سطح بالای تخصص میباشند که این تخصص و تجربیات با عقد قراردادهای برون سپاری خدمات حسابداری در شرکت جاری شده و مدیران میتوانند از این ظرفیت با هزینه ای معقول استفاده کنند. در صورتیکه اگر مدیران بخواهند ظرفیت استفاده از تخصص بالای حسابداری را در داخل شرکت خودشان ایجاد کنند با مشکلاتی عدیده مواجه میشوند که مواردی از آن عبارتند از :

 1. عدم دستررسی مناسب به نیروهای متخصص که دارای تجربه کافی در حوزه فعالیت شرکت باشند.
 2. نیاز به صرف هزینه بالای نیروی انسانی متخصص.
 3. خطر از دست دادن نیروی متخصص پس از یک دوره فعالیت.
 4. صرف هزینه بالا برای بروز رسانی معلومات نیروهای انسانی حسابداری.
هفت مزیت اصلی برون سپاری خدمات حسابداری

هنگامی که شما انتخابهایتان را میسنجید و تصمیم میگیرید کدام یک از بخشهای مختلف کار را برون سپاری کنید، نیاز به در نظر گرفتن مزایای برون سپاری دارید. وقتی دلایل کافی برای برون سپاری پیدا کردید، این کار به رشد شرکت شما و صرفه جویی مالی کمک میکند. برون سپاری منافع دیگری دارد که فراتر از منافع مالی است. در اینجا هفت مزیت اصلی برون سپاری بیان میشود.

 1. تمرکز بر فعالیتهای اصلی
 2. صرفه جویی در هزینه ها
 3. کاهش هزینه های بالاسری
 4. کنترل عملیاتی
 5. انعطافپذیری نیروی کار
 6. دوام و مدیریت خطر
 7. پرورش کارمندان داخلی

استارت آپ اکانت لند با استفاده از اپلیکیشن برای اولین بار در ایران اقدام به ارسال و دریافت اطلاعات مالی شرکت ها ، تولیدیها و فروشگاه ها کرده و با استفاده از این متد به حسابداری و حسابرسی اینترتی و مکانیزه می پردازد با شعار هرجاکه تو باشی یعنی در هر جای دنیا اطلاعات مالی خود را در کنار تیم حرفه ای مالی اکانت لند انجام دهید.

noafarin buyer دریافت اعتبار رایگان
قدرت گرفته با ❤︎ توسط sevenapp.co
تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه کودکان ثروت ساز می باشد.
ArabicChinese (Simplified)EnglishFrenchGermanPersian
قدرت گرفته توسط sevenapp.co