• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

درباره ما

رسالت و مأموریت موسسه کودکان ثروت ساز:

ماموریت اصلی موسسه کودکان ثروت ساز در جهت آموزش زیر بنایی برای تربیت کارآفرینان آینده کشور عزیزمان می باشد به طوریکه برای اولین بار در ایران آموزش کودکان را در جهت هوش مالی و تقویت ذهنیت کارآفرینی با برگزاری جشنواره های کارآفرینی و مسابقات حسابداری هدف قرار داده است.

ما تاکید می کنیم که کلیه کارمندان، نمایندگان، مربیان، اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل این موسسه معتقدند با درک محیط ملی و بین المللی می توانیم جایگاه کشور عزیزمان را در حوزه کارآفرینی و خلاقیت و هوش مالی ارتقا داده و نرخ بیکاری را کاهش می دهیم.

ما برآنیم که کاری کنیم کارستان…

موسسه کودکان ثروت ساز از سال ۱۳۹۶ با تیمی قوی و پرتلاش ایده آموزشی MTBW , Mental Accounting را مطرح کرد و حدود ۲ سال تحقیق و اجرای پایلوت این طرح در سال ۱۳۹۸ با بیش از ۱۰۰۰ فراگیر در کل کشور کار خود را آغاز کرد.

موسسه کودکان ثروت ساز در سال ۱۳۹۶ از دفتر انتشارات تکنولوژی آموزش و پرورش اعتبارنامه دریافت کرد.

موسسه کودکان ثروت ساز در سال ۱۳۹۷ به عنوان شرکت خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزیده شده و در سال ۱۳۹۸ به عنوان عضو فعال پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی (جهاد دانشگاهی) مستقر شد.

در سال ۱۳۹۸ به عنوان شرکت خلاق توانمند صادراتی شناخته شد.

در همایش ایده ها و فرصت ها که توسط معاونت پیشگیری جرم قوه قضائیه برگزار شد رتبه چهارم را کسب کرد. تندیس افتخار همایش برگزیدگان علم و نوآوری و شکوفایی را در سال ۱۳۹۸ دریافت کرد.

مدیرعامل موسسه کودکان ثروت ساز:

در سال ۱۳۹۹ در برنامه همکار من شبکه ۵ سیما جمهوری اسلامی ایران مدیرعامل موسسه تندیس کارآفرین موفق را در یافت نمود.

در سال ۱۳۹۹ با توجه به شرایط پیش آمده در دنیا وجود ویروس منحوس کرونا به سرعت تغییر روش داد و اولین سیستم LMS کودکان را جهت آموزش های آنلاین و آفلاین طراحی کرد.

به طوریکه فرزندان عزیز نه تنها در شرایط سخت اقتصادی به والدین فشار مالی مضاعت وارد نکرده بلکه کمک فکری پدر و مادر در مسائل اقتصادی خانواده باشد.

قطعا رسالت موسسه کودکان ثروت ساز تغییر رفتار در کودکان می باشد به طوریکه بعضی از والدین تغییر در رفتار فرزندان خود را باور نمی کنند. تغییری که منجر به همدلی و همبستگی بیشتر در خانواده ها می شود.

در کشورهای توسعه یافته معتقدند که ۷۰ درصد از کودکانی در سن ۵ تا ۱۲ سالگی با تقویت هوش مالی و ذهنیت کارآفرینی بزرگ می شوند در آینده در هر شغلی باشند قطعا موفق و مدیر زندگی خواهند بود.

مدیران کوچک امروز      کارآفرینان بزرگ فردا

ماموریت ما

موسسه کودکان ثروت ساز دارای نشان خلاق توانمند صادراتی إز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مستقر در پارک ملی علوم و فناوریهای نرم و صنایع فرهنگی(جهاددانشگاهی) می باشد و دارای اعتبارنامه از وزارت آموزش و پرورش می باشد.که درقالب ۵ ترم MTBWو mental accounting طراحی شده است که بخشی از آن از آموزش مدرن در کشورهای پیشرفته مانند فنلاند واستونی است. موسسه کودکان ثروت ساز یک برنامه جامع برای معرفی فرزندان ایران اسلامی بومی سازی کرده و قرار است در جهت توانمند سازی کودکان درجهت هوش مالی و تقویت ذهن کارآفریتی تلاش کند تا کودکان فشار کمتری بر والدین برای یادگیری و مدیریت پول خود در شرایط اقتصادی فعلی داشته باشند. و یادبگیرند که چگونه می توانند از منابع موجود خود بیشترین استفاده را کنند. علاوه بر این ، با توجه به تمرینات و روشهای تربیت ذهنی خلاق و کارآفرینی در کودک ، به آنها آموزش داده می شود تا در آینده و پس از اتمام تحصیلات در مورد کارآفرینی فکر کنند.
درشرایط فعلی که متاسفانه ویروس منحوس کرونا اکثر کشورهای دنیا را فراگرفته و آموزش کودکان را تحت تأثیر قرار داده ، ما برآن شدیم که با طراحی دوبسته managerkids1 و managerkids2 بهمراه آموزش آنلاین و آفلاین بتوانیم فوق برنامه آموزشی کودکان ایران زمین را به بهترین شکل ممکن و هدفمند اجرا کنیم و بصورت بسیار جذاب جشنواره پایان دوره و مسابقات حسابداری ذهنی را برگزار کنیم.
امیدواریم که بتوانیم شعار
کودکان امروز
کارآفرینان فردا
را در زندگی همه کودکان ایران زمین داشته باشیم🙏

برای دیدن مجله MTBW بر روی آن کلیک کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به موسسه کودکان ثروت ساز می باشد.
ArabicChinese (Simplified)EnglishFrenchGermanPersian
قدرت گرفته توسط sevenapp.co